Yükleniyor

2012 yılında İzmir Alsancak' ta araç kiralama olarak faaliyete başlayan şirketimiz, kısa zamanda sektörde kendine istikrarlı bir yol çizmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Sektörde hızla göstermiş olduğu başarıyı sürdürerek, 2017 yılının Eylül ayında İstanbul Kadıköy şubesi ile  de hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmaya devam etmektedir. 2014 yılına kurumsallaşma yolunda büyük bir adımla başlayan şirketimiz TOKKDER (Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği) bünyesine dahil olmuştur.

Bu başarıların temelinde; Ceylan Araç Kiralama olarak, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimsemiş olduğu yatmaktadır. Bu yaklaşımla müşterilerine araç kiralamada güvenilir adres olduğunu göstemiştir.

Türkiye’ nin ve hatta dünyanın her yerinden edindiğimiz dostluklarımız da bu amacı itinayla yerine getirdiğimizin göstergesidir.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Son model ve yetkili servis bakımlı araçlarımızla kesintisiz olarak araç ihtiyacınızı karşılamak en büyük temennimizdir.

çalışma ilkelerimiz olarak doğru müşteriye, doğru araç, uygun fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

FİLO VE GÜNLÜK MOTOSİKLET KİRALAMA

Ceylan Araç Kiralama araç kiralama hizmetinin yanı sıra günlük ve filo motosiklet kiralama hizmeti de vermektedir. Bu yönüyle İzmir ve İstanbulda da aranan ve tek firma olma özelliğini hala elinde tutmaktadır.

Bırakın siz işinizle ilgilenirken motosikletlerinizin bakım-onarım, olası hasar-onarım, zorunlu trafik sigortası, motorlu taşıtlar vergisi gibi bürokratik ve zaman alan işlerinizle biz ilgilenelim.

Ayrıca filo motosiklet kiralayarak şirketinize aylık kira bedellerini gider olarak gösterir, vergi avantajı sağlamış olursunuz.

Avantajlı fiyatlarla siz değerli müşterilerimize günlük motosiklet kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Ceylan Araç Kiralama 7 gün 24 saat esası ile hizmet vermekte, arıza veya olası kaza durumlarında yedek motosikletlerini devreye sokarak müşterilerinin iş kaybına uğramasına engel olmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek ve hemen bir motorsiklet kiralamak için bizi arayınız.

teklif almak için lütfen bizi arayın. İSTANBUL ŞUBE *0(850)644 71 21 * *0(532)632 24 59* *0(216)510 85 25 * İZMİR ŞUBE *0(232)421 87 86* *0(532)671 72 39*

GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

Ceylan araç kiralama olarak 1 ila 365 gün arasında her amacınıza ve talebinize uygun genç araç filomuz sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap veriyor ve hizmetlerimizden memnun kalmanız için canı gönülden çalışıyoruz. Şehir içi araç taleplerinizde, araçlarımızı dilerseniz ücretsiz olarak adresinize, havaalanına veya otogara teslim ediyor ve yine sizin belirleyeceğiniz adreste teslim alıyoruz.

Araçlarımızın düzenli aralıklarla ve mevsim değişikliklerinde lastikleri değiştirilmekte; kilometre bakımları zamanında yetkili servislerinde yapılmaktadır.

Araçlarımızın tümü rent a car kaskolu olup istenildiği takdirde navigasyon ve bebek koltuğu hizmetleri ile birlikte verilmektedir.

Temizlik ve hijyen ana ilkemiz olup araçlarımız her kira dönüşünde dezenfekte edilip yeni müşterilerine hazır hale getirilir.

Araçlarımızın hepsi yetkili servislerinde düzenli olarak bakım yapılıp her 50.000 km de bir takım birinci kalite lastik takılmaktarır.

OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA

Ceylan araç kiralama olarak sürekli müşteri memnuniyeti hedefinden yola çıkan her amaca ve bütçeye uygun alternatifler sunan, kurumsal ve yerel her sektörden pek çok firmaya, her marka ve model araçlardan 12 ile 48 ay arasında sizin talepleriniz doğrultusunda şekillenen uzun dönemli operasyonel araç kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Operasyonel araç kiralamanın size ve şirketinize sağlayacağı avantajları;

Ø  Aylık kira bedelleri gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirilebilir,

Ø  Kiralama faturasındaki KDV indirim konusu yapılabilir,

Ø  Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz.

Ø  Araç plaka-ruhsat işlemleri ve araçlarınızın muayenesinin takibindeki harcanan iş gücünü ortadan kaldırmış olursunuz.

Ø  Araçlarınızın takibini yapmak üzere personel istihdam etmek zorunda kalmazsınız.

Ø  İkinci el değer kaybı riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Ø  Bankalarda ki kredi limitlerinizi yaptığınız iş için kullanabilirsiniz.      

Ø  Sermayenizi, işinizi yaparken kullandığınız araca değil, işinize yatırma imkânının olması uzun dönem araç kiralamanın en iyi avantajları arasındadır.

Ayrıca avantajları arasında;

  Aylık ve yıllık her 50.000 km ve katlarında lastik değişimi tarafımızdan yapılması,

  Düzenli ve periyodik bakımlarının tarafımızdan adresinize teslim edilmek ve 24 saati geçen durumlarda yerine ikame araç verilmek üzere yapılması,

  Her yıl düzenli yenilenmesi gereken trafik sigortası, sizi ve aracınızı güvence altına alan araç kaskosu ve her altı ayda bir ödenmesi gereken motorlu taşıtlar vergisi gibi zaman alan, maliyetli ve bürokratik işlerle tarafımızdan ilgilenilmesi,

  Kaza durumlarında, 7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz vardır.

  Olası bakım, kaza, hasar ve onarım durumunda hasarlı araç ile biz ilgilenirken siz müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur bırakmıyor, aynı gün ikame araç veriyoruz.

TRANSFER HİZMETİMİZ

Şirketinizin veya kendinizin misafir, yönetici ve personeli ile özel misafirleriniz veya kendiniz için planladığınız günlük şehir içi veya şehir dışı transferler, belirlediğiniz bir adresten diğer adrese yapılır.

Konusunda uzman, deneyimli ve özel eğitimli sürücüleri ile özellikle havaalanı ve otel transferlerinizi,  şehir içi cazibe ve kongre merkezlerine;  birbirinden meşhur restoranlara, gece kulüplerine, tatil beldelerine ve tarafınızın çizeceği rota ile sizi istediğiniz noktaya en konforlu ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Şehir ve gece turları, günübirlik turlar ve hafta sonu gezi organizasyonları; son model araçlarımız ile gerçekleştirilir. VIP araçlar ile yapılan hizmetlerde soğuk içecek ikramı ve günlük gazete bulunmaktadır. Tüm sürücülerimiz ileri sürüş teknikleri eğitimi almış ve psiko-teknik testlerden geçirilmiştir.